Видувні і гнучкі конуси

Виробництво видувних і гнучких конусів від 198 грн за все за 3 дні!

Видувні конуси

Де і навіщо застосовуються гнучкі і видувні конуси?

Як швидко обгородити місце ДТП, як позначити місце проведення ремонтних робіт або обмежити в’їзд на зону проведення будь-яких заходів? Всі ці та багато інших ситуації вирішуються видувних конусами. За їх допомогою можна недорого і в той же час ефективно організувати безпечний дорожній рух. Мінімум фінансових вкладень і тимчасових витрат на установку, а в результаті ви отримуєте зручний і дієвий регулювальник.

При виготовленні сигнальних дорожніх конусів використовують полівінілхлорид, який володіє такими необхідними властивостями, як: відсутність корозії і гниття; вологостійкість, стійкість до стирання, температурних перепадів, високу механічну міцність.

Матеріал, з якого виготовлені дорожні конуси, може мати відмінності по щільності – бути еластичним або твердим. При цьому, коефіцієнт пружності м’яких (еластичних) виробів на порядок вище, завдяки чому конус з легкістю повертає свою первинну форму.

Звичайні, тверді конуси при необхідності укомплектовують обважнювачами для того, щоб підвищити його стійкість. Обважнювачі використовуються у випадках коли необхідно до фішці прикріпити ланцюг, щоб позначити межі або заборонити проїзд.

Вартість однієї одиниці – від 198 грн.

Ця пропозиція напевно зацікавить покупців, які хочуть заощадити на витратах, але не на якості.

Заявка на виріб

Купити видувні конуси в Україні

Для придбання дорожніх конусів Євро-Пласт по всій Україні, залишайте заявку у нас на сайті, або зв’яжіться по телефону з консультантом для якнайшвидшого вирішення запиту.

Ми розуміємо всю важливість дорожніх конусів, тому виробляємо виготовлення в найкоротші терміни і без затримок. Звертайтеся!

Дорожня фішка – це конусоподібне пристосування з невеликим майданчиком біля основи, яке допоможе тимчасово розмітити дорогу і позначити певну територію, куди заборонений в’їзд. Найбільш ефективними є фішки виготовлені з полімерів:

  • вони мають яскравий колір, який добре видно здалеку навіть в дощову погоду. Як правило, колір фішки – помаранчевий з білими смугами;
  • конуси зі світловідбиваючої смугою, а правильніше сказати з світлоповертальною, завдяки своїм властивостям добре помітні на дорозі в темну пору доби, при тумані, так як спеціальне покриття здатне повернути (відобразити) світло назад до джерела, що створює ефект світіння фішки;
  • пластикові вироби витримують широкий діапазон температур, їх можна використовувати як спекотним літом, так і з холодну зимову пору;
  • конуси дорожні гнучкі здатні відновлювати форму, після того, як його зачепить (або зробить наїзд) автомобіль. Спеціальний полімерний матеріал, з якого зроблені дорожні гнучкі фішки крім іншого також морозостійкий і не втрачає своїх властивостей при високій температурі (наприклад, не втратить форму на розпаленілому літньому асфальті);
  • пластикові конуси мають невелику вагу і при цьому здатні зручно складатися за типом піраміди. Це дозволяє без проблем їх транспортувати і встановлювати в найкоротші терміни. Слід зазначити, що завдяки невеликій вазі, з установкою конусів з легкістю впорається одна людина.
  • також незайвим буде сказати, що виготовлення дорожніх конусів відбувається згідно з ДСТУ.

Чому компанії «Євро-Пласт» варто довіряти

10
10 років
на ринку України
50
50 років термін
служби виробів
Видувні конуси - фото 17
Гарантія
12 місяців
Видувні конуси - фото 18
Вироби нетипових розмірів під замовлення
Видувні конуси - фото 19
Гнучке ціноутворення та система знижок
Видувні конуси - фото 20
Індивідуальний підхід
до кожного клієнта
Видувні конуси - фото 21
Мінімальні терміни виготовлення
Видувні конуси - фото 22
Тільки якісні матеріали

Наші задоволені клієнти – спеціалізовані комунальні служби України

Відгуки

Работаю с компанией Евпро-Пласт около полутора лет. Очень быстрое выполнение заказов, ценовая политики нас устраивает. А главное что конусы служат долго, оснащены светоотражающими полосами.
Видувні конуси - фото 23
Алла Населевец
Нач. постачання, Міськзелентрест
Нашему предприятию постоянно требуются дорожные конусы для безопасности наших сотрудников и перепробовав разные компании мы остановились на "Евро-Пласт", так как изделия их производства исключительно надежные, а цены ниже чем у конкурентов.
Видувні конуси - фото 24
Віктор Андрєєв
Директор ЖКС
За время работы имел дело с многими производителями дорожного ограждения, но конусы Евро-Пласт просто неубиваемые! Чего только наши ребята с ними не делали, им все нипочем, рекомендую.
Видувні конуси - фото 25
Семен Савін
Завгосп