Водоналивні бар'єри

Виробництво водоналивних бар’єрів вiд 2800 грн всього за 3 дні!

Водоналивні бар’єри

Де купити водоналивні бар'єри?

До такого роду речам варто підходити обдумано. Від дорожнього огородження безпосередньо залежить безпека людей при будівельно-ремонтних роботах. Так, можна заощадити на інших речах, тільки не на якості огорожі. Ціна економії може бути дуже висока. До того ж, водоналивний бар’єр розцінюється як хороший амортизатор. Бувають же випадки, коли неуважний водій не справляється з управлінням.

Виробництво міцних дорожніх огороджень по плечу далеко не всім компаніям. Вибирайте тільки надійних, перевірених роками виробників. Таким і є компанія “Євро Пласт”. Уже 10 років на ринку України, а результат роботи – тільки найкращі відгуки покупців. Тож не дивно, тому що політика компанії має на увазі індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантує якість своєї продукції.

Ті ж бар’єри можна замовити будь-якої потрібної форми і з будь-яким забарвленням. Хочете зайвий раз зробити акцент на яскравих корпоративних кольорах? Без проблем! А якщо залишилися питання або Ви вже готові купити водоналивні бар’єри – залишайте заявку на сайті. Зв’язок по телефону: +38 (067) 443-34-03.

Вартість одного модуля – 2800 грн.

Ця пропозиція напевно зацікавить покупців, які хочуть заощадити на витратах, але не на якості.

Заявка на виріб

Ремонтні роботи на наших дорогах проводяться досить часто. Але це не рятує від нових пошкоджень: з’являються вибоїни, ями та інші деформації асфальту. Водії знову і знову скаржаться на якість трас. Одним словом – непочатий край роботи для дорожніх служб. Під час ремонту частина дороги обов’язково огороджується. Це забезпечує безпеку робітникам і дає можливість довести до відома водіїв, припинити можливі ДТП.

Огороджувальних елементів для таких цілей безліч, приклади найбільш універсальних:

  • дорожні конуси;
  • дорожні відбійники;
  • дорожні розбірні бар’єри;
  • водоналивні бар’єри.

Детальніше про водоналивні бар’єри

Виходячи від масштабу робіт, підбирається потрібні дорожні огородження. Зараз широко затребувані водоналивні бар’єри (їх ще називають блоками). Плюси їх використання в тому, що в блоках є спеціальні отвори. Такі отвори можна легко заповнювати водою, піском, незамерзаючими розчинами. Іноді ремонтники використовують в цих цілях і гумову крихту, дрібний гравій. Це надає блокам додаткову стійкість. Іноді їх використовують і порожніми.

Вся конструкція бар’єру виконана з пластика. А форма і обробка країв дозволяє з’єднуватися між собою в суцільну лінію. Так можна вибудовувати огорожі для великої території. І це далеко не всі плюси цього виду дорожнього огородження. Ним користуються ще й з наступних причин:

  • зручність і простота в експлуатації. Порожні блоки легкі, зручні за габаритами. Не складає особливих труднощів їх транспортувати, а після використання – без проблем складувати;
  • бар’єри виготовляються з високоміцного пластика, який стійкий до різного роду деформацій. Стійкий до погодних умов, перепадів температурного режиму;
  • дорожні огородження, як правило, будь-якого яскравого кольору (частіше – оранжевого). Це свого роду застережливий знак для водіїв, який видно на великій відстані;
  • до позитивних характеристик блоків відносять світловідбиваючі вставки. Завдяки цьому, огородження буде добре видно в темний час доби;
  • в окремих випадках водоналивні бар’єри використовують як рекламний борд або мобільний щит, який показує напрямок.

Інша наша продукція:

Дорожні розбірні бар’єри
Дорожні конуси
Дорожні відбійники

Чому компанії «Євро-Пласт» варто довіряти

10
10 років
на ринку України
50
50 років термін
служби виробів
Водоналивні бар’єри - фото 39
Гарантія
12 місяців
Водоналивні бар’єри - фото 40
Вироби нетипових розмірів під замовлення
Водоналивні бар’єри - фото 41
Гнучке ціноутворення та система знижок
Водоналивні бар’єри - фото 42
Індивідуальний підхід
до кожного клієнта
Водоналивні бар’єри - фото 43
Мінімальні терміни виготовлення
Водоналивні бар’єри - фото 44
Тільки якісні матеріали

Наші задоволені клієнти – спеціалізовані комунальні служби України

Відгуки

Наше предприятие очень довольно сотрудничеством с компанией "Евро-Пласт". Заказы выполняются всегда в срок, при этом цены ниже конкурентов. Качество самой продукции не вызывает нареканий.
Водоналивні бар’єри - фото 45
Артем Сидоренко
Директор, КП Міські дороги
Наша команда очень довольна новыми водоналивными барьерами от "Евро-Пласт". Транспортировка вызывает минимум проблем, так как вес пустого изделия небольшой, ну а после установки и заливки воды барьер очень надежный и устойчивый.
Водоналивні бар’єри - фото 46
Семен Боровий
Начальник бригади
За время сотрудничества данная компания поставила нам около 20 водоналивных барьеров по отличной цене. Спустя шесть месяцев эксплуатации могу сказать, что качество этих барьеров на высоте, абсолютно неприхотливы, надежная конструкция и долговечность.
Водоналивні бар’єри - фото 47
Аркадій Никифоров
Директор, КО Київзеленбуд