Сигнальні конуси

Виробництво круглих сигнальних конусів від 198 грн за все за 3 дні!

Сигнальні конуси

Переваги використання конусів дорожніх круглих

Кожен день ми дізнаємося з новин або бачимо на власні очі як відбуваються ДТП. І треба сказати, що з року в рік дорожньо-транспортних пригод стає все більше. Чи можна якось знизити таку сумну статистику? Так, це цілком можливо, якщо водії будуть повідомлені заздалегідь, що на певній ділянці дороги є небезпека, на ньому проводяться ремонтні роботи і т.д.

Для того, щоб запобігти виникненню аварійної ситуації на дорозі, використовують спеціальні фішки – сигнальні конуси. Така проста превентивна міра, як установка конусів є найбільш дешевою, легкою і при цьому ефективною.

Дорожні фішки, або частіше можна зустріти назву – конуси, вже досить звичне явище для наших доріг. За допомогою такого нехитрого пристрою можна попередити автомобілістів про те, що на ділянці дороги проводяться ремонтні роботи, наприклад, або існує якась небезпечне перешкода. Також конуси використовуються в автошколах і для позначення паркувальних місць.

Вартість однієї одиниці – від 198 грн.

Заявка на виріб

Плюси сигнальних конусів:

  • Конуси Євро-Пласт виконані з якісного пластику пофарбованого в яскравий помаранчевий колір, який добре помітний здалеку.
  • На поверхню конуса нанесені світлоповертаючі стрічки, завдяки чому їх добре видно навіть у темряві.
  • Пластикові фішки довговічні завдяки стійкості до негативних впливів атмосферних чинників. Вони не дають тріщин при мінусовій температурі, не змінюють колір під впливом сонячних променів, залишаються в первісному вигляді навіть під дощем або снігопадом.
  • Легкість установки. На відміну від стаціонарних конструкцій, перевезення та монтаж пластикових фішок елементарно простий. З цим завданням з легкість впорається одна людина.
  • Екологічність конусів сигнальних маленьких для Євро-Пласт теж не на останньому місці – наші вироби виконані з нетоксичного матеріалу.
  • Безпека – при випадковому зіткненні в результаті наїзду автотранспортного засобу, цілісність останнього не постраждає.
  • Універсальні можливості. Конуси сигнальні великі можна сміливо використовувати в самих різних сферах – від аеродромів і морських, річкових портів до автомобільних гонок, від ремонтних робіт на дорозі до організації парковки.

Купити сигнальні конуси в Україні

Якщо вам необхідно купити дорожню огорожу, то ви потрапили точно за адресою! У нас є все для того щоб дороги стали набагато безпечніше як для водіїв, так і пішоходів, будівельників, працівників комунальних підприємств.

Для придбання сигнальних фішок в Україні, зв’яжіться з нашими консультантами будь-яким зручним для вас способом – залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном.

Звертаємо вашу увагу, що ми виконуємо замовлення на суму від 450 грн протягом всього трьох днів, звертайтеся!

Чому компанії «Євро-Пласт» варто довіряти

10
10 років
на ринку України
50
50 років термін
служби виробів
Сигнальні конуси - фото 9
Гарантія
12 місяців
Сигнальні конуси - фото 10
Вироби нетипових розмірів під замовлення
Сигнальні конуси - фото 11
Гнучке ціноутворення та система знижок
Сигнальні конуси - фото 12
Індивідуальний підхід
до кожного клієнта
Сигнальні конуси - фото 13
Мінімальні терміни виготовлення
Сигнальні конуси - фото 14
Тільки якісні матеріали

Наші задоволені клієнти – спеціалізовані комунальні служби України

Відгуки

Работаю с компанией Евпро-Пласт около полутора лет. Очень быстрое выполнение заказов, ценовая политики нас устраивает. А главное что конусы служат долго, оснащены светоотражающими полосами.
Сигнальні конуси - фото 15
Алла Населевец
Нач. постачання, Міськзелентрест
Нашему предприятию постоянно требуются дорожные конусы для безопасности наших сотрудников и перепробовав разные компании мы остановились на "Евро-Пласт", так как изделия их производства исключительно надежные, а цены ниже чем у конкурентов.
Сигнальні конуси - фото 16
Віктор Андрєєв
Директор ЖКС
За время работы имел дело с многими производителями дорожного ограждения, но конусы Евро-Пласт просто неубиваемые! Чего только наши ребята с ними не делали, им все нипочем, рекомендую.
Сигнальні конуси - фото 17
Семен Савін
Завгосп