Дорожні відбійники

Виробництво дорожніх відбійників від 450 грн лише за 3 дні!

Дорожні відбійники

Вибираємо дорожні роздільники: на що варто звернути увагу

Все залежить від цілей і обсягу проведених робіт, але вимоги до характеристик такого дорожнього огородження стандартні:

  • модулі повинні бути виготовлені з якісного матеріалу;
  • бути міцними і стійкими;
  • виглядати яскраво і бути помітними здалеку;
  • обов’язкова наявність світловідбивними плівки;
  • легко монтуватися;
  • довго служити.

Дорожні роздільники – це сучасний, безпечний вид огорожі. Його в обов’язковому порядку встановлюють при ремонтних роботах на ділянках трас. Конструкція роздільника і спеціальні підставки, що використовуються при установці, зменшать ризики під час нещасних випадків. Буде менше негативних наслідків для водія і для автомобіля.

Сами разделители не повреждаются при среднестатистических авариях. Срок эксплуатации исчисляется десятками лет.

Купить дорожные разделители можно в компании “Евро Пласт”, лидера среди производителей дорожного оборудования. Ознакомившись с ассортиментом и стоимостью, вы удостоверитесь – это лучшее соотношение цены и качества, что не может не радовать.

Вартість однієї одиниці – від 450 грн.

Ця пропозиція напевно зацікавить покупців, які хочуть заощадити на витратах, але не на якості.

Заявка на виріб

Дорожні відбійники, обмежувачі і роздільники українського виробництва використовуються в якості бар’єрних огороджень. Захищаються небезпечні ділянки дороги, коли необхідно забезпечити безпеку автомобільного руху. Комунальні та ремонтні служби також поділяють ними дорожнє полотно, встановлюють на розділових смугах або узбіччях. Знову таки в цілях безпеки, щоб попередити водія ще здалеку про проведені роботи.

Для чого потрібні дорожні роздільники в Україні

Кожна поважаюча себе організація піклується про безпеку здоров’я своїх працівників і благополучне проведення ремонтних робіт. Набагато розумніше попередити проблему, ніж потім вирішувати її. Особливо на дорогах, де завжди є ризик, і вплив людського фактора.

Дорожні роздільники виробляють в яскравих кольорах, їх в стані помітити навіть не дуже уважний водій. Звичайно, дорожнє огородження не в силах повністю запобігти аварії, але може істотно знизити рівень наслідків у разі, коли не вдалося уникнути зіткнення.

Якщо говорити в цілому – за допомогою роздільників або відбійників можна легко звернути увагу водіїв, тимчасово перенаправити автопотік і без пригод провести всі необхідні роботи.

Все про дорожні відбійники

Ще трохи інформації про дорожні відбійники компанії “Євро Пласт”. Продукція виготовляється на кращому обладнанні за власними унікальними технологіями. З пластика високої якості – він міцний, стійкий до перепадів температур і механічних впливів. Розмір модуля за стандартом висотою 81 см., Діаметр становить 46 см.

До плюсів також відносять простоту в експлуатації. Для установки сигнальних дорожніх відбійників не потрібні спеціальні інструменти. Їх заповнюють водою або іншими сипучими матеріалами. Щоб не виникло проблем під час переміщення, в комплекті йде загвинчується кришка.

Якщо вам треба купити дорожні відбійники – звертайтеся в компанію “Євро Пласт”. Тут за бажанням клієнта виготовляють огородження будь-якого кольору, при цьому можна зробити брендування. Пишіть або телефонуйте, щоб отримати консультацію з усіх питань або оформити замовлення.

Інша наша продукція:

Водоналивні бар’єри
Дорожні розбірні бар’єри
Дорожні конуси

Чому компанії «Євро-Пласт» варто довіряти

10
10 років
на ринку України
50
50 років термін
служби виробів
Дорожні відбійники - фото 5
Гарантія
12 місяців
Дорожні відбійники - фото 6
Вироби нетипових розмірів під замовлення
Дорожні відбійники - фото 7
Гнучке ціноутворення та система знижок
Дорожні відбійники - фото 8
Індивідуальний підхід
до кожного клієнта
Дорожні відбійники - фото 9
Мінімальні терміни виготовлення
Дорожні відбійники - фото 10
Тільки якісні матеріали

Наші задоволені клієнти – спеціалізовані комунальні служби України

Відгуки

Пользуемся продукцией Евро-Пласт с удовольствием. Очень надежный и крепкий пластик, каких только случаев у нас не было, все выдерживает. Работаем с этими отбойниками уже не первый год.
Дорожні відбійники - фото 11
Костянтин Агапов
Бригадир
Очень довольна сотрудничеством с компанией Евро-Пласт. Заказ любой сложности выполняется в срок, а их ограждения служат долго, намного дольше чем у конкурентов, за годы работы мне есть с чем сравнивать. При этом у них получается держать адекватную цену.
Дорожні відбійники - фото 12
Анна Мунтяну
Начальник відділу постачання
Перепробовав несколько компаний наше предприятие остановило выбор на "Евро-Пласт", так как им одним удается поддерживать баланс между качеством и ценами на должном уровне. Их отбойники имеют очень низкий показатель износа.
Дорожні відбійники - фото 13
Андрій Курчаков
Директор, КП «УРЕА»