Дорожні розбірні бар'єри

Виробництво дорожніх бар’єрів від 3500 грн лише за 3 дні!

Дорожні бар’єри

Де і навіщо застосовуються дорожні розбірні бар'єри?

Це дорожне обладнання можна побачити, природно, на дорогах і узбіччях, трасах, мостах, вулицях, будівельних майданчиках. З якою метою використовують дорожні розбірні бар’єри?

 • ними огороджують місця, де відбуваються будівельні, дорожні, аварійно-ремонтні або монтажні роботи. Тим самим регулюючи на цій території автомобільне руху, зменшуючи ймовірність ДТП.
 • з їх допомогою позначають місця вже відбулися аварій або інших подій на дорогах;
 • дорожні щити можуть служити попереджувальним знаком про небезпеку на певній ділянці шляху, будь то ожеледь, ями, яри, аварійні люки;
 • використовуються як орієнтир в напрямку транспортних потоків; роблять розмітку руху;
 • розмежовують місця на стоянках.

Можна довго перераховувати місця, де просто життєво необхідно дане дорожне огородження. Область застосування щитів досить широка. З їх допомогою можна вирішити велику кількість проблем, при цьому витрати будуть мінімальними.

Вартість однієї одиниці – від 3500 грн.

Ця пропозиція напевно зацікавить покупців, які хочуть заощадити на витратах, але не на якості.

Заявка на виріб

Дорожні розбірні бар’єри – дуже зручний і мобільний вид огорожі. Його можна сміливо назвати універсальним. Комунальні та ремонтні служби, будівельні і дорожньо-транспортні компанії, приватні підприємства цінують такі дорожні щити за компактність і зовсім незначну вагу.

Як вибрати і купити дорожні бар’єри?

Якщо ви або ваша фірма тільки планує купити дорожні бар’єри, вивчіть наявні пропозицію на ринку дорожнього огородження. Щоб бути повністю задоволеним придбанням, важливо знайти хорошого постачальника. Визначити якість продукції не складно. Хороший бар’єр має такі властивості, як:

 • надійність,
 • довговічність,
 • мінімум обслуговуванням (а то і зовсім без нього),
 • швидкий монтаж, демонтаж,
 • зручність в транспортуванні,
 • зручність зберігання.

Звичайно, основне його завдання – швидко “оточити” територію і уповільнити автомобільний рух на ділянці. При необхідності на бар’єр можна завдати певної дорожній знак, тим самим надавши безпеку як робочим, так і водіям.

Термін експлуатації дорожнього розбірного щита дуже великий. Але за умови, що він виготовлений з високоміцного матеріалу. Якщо ви скористалися нашою порадою вище і дізналися більше інформації про виробників, прочитали відгуки, то найімовірніше зупинилися на компанії “Євро Пласт”. “Євро Пласт” використовує для виготовлення своєї продукції тільки якісний і ударостійкий пластик.

Зверніть увагу на конструкцію огорожі, вона гарантує дорожньому бар’єру стійкість до поривів вітру. А на боковушках легко можна розмістити рекламу. Щоб бар’єри не вигоряли на сонці і не втрачали свій яскравий застережливий колір, їх покривають захисним шаром проти ультрафіолету. Все продумано до дрібниць, щоб експлуатація була зручною, а клієнти – задоволеними.

Вартість однієї одиниці – від 3500 грн.

Ця пропозиція напевно зацікавить покупців, які хочуть заощадити на витратах, але не на якості.

Крім стандартного огородження, компанія приймає індивідуальні замовлення. Потрібен певний розмір, форма, колір, брендування? “Євро Пласт” втілить в реальність будь-яку вашу задумку, візьме на себе всі клопоти. Вам лише потрібно заповнити форму зворотного зв’язку або зателефонувати за номером: +38 (067) 443-34-03.

Інша наша продукція:

Водоналивні бар’єри
Дорожні конуси
Дорожні відбійники

Чому компанії «Євро-Пласт» варто довіряти

10
10 років
на ринку України
50
50 років термін
служби виробів
Дорожні бар’єри - фото 13
Гарантія
12 місяців
Дорожні бар’єри - фото 14
Вироби нетипових розмірів під замовлення
Дорожні бар’єри - фото 15
Гнучке ціноутворення та система знижок
Дорожні бар’єри - фото 16
Індивідуальний підхід
до кожного клієнта
Дорожні бар’єри - фото 17
Мінімальні терміни виготовлення
Дорожні бар’єри - фото 18
Тільки якісні матеріали

Наші задоволені клієнти – спеціалізовані комунальні служби України

Відгуки

Для защиты наших работников при проведении ремонтных работ заказываем разборные барьеры у компании “Евро-Пласт”. Цены самые выгодные среди конкурентов, а качество не оставляет сомнений. Это наш постоянный партнер.
Дорожні бар’єри - фото 19
Вікторія Долженкова
Зав. відділом постачання, КП Теплопостачання
По долгу службы имею дело с различными дорожными ограждениями и барьеры от компании “Евро-Пласт” показали себя только с лучшей стороны. Компактность при перевозке обеспечивается за счет разборной конструкции, а качество материалов обеспечивает долгий срок службы эксплуатации.
Дорожні бар’єри - фото 20
Іван Задорожний
Поч. бригади по ремонту доріг
Сотрудничаю с компанией “Евро-Пласт” уже несколько лет. Никаких нареканий по поводу продукции не имею. Очень радует качество, цены и продуманность конструкции. Изделия отвечают всем нормам.
Дорожні бар’єри - фото 21
Семен Вікторович
Директор ЖКС