Переваги пластикових дорожніх огороджень над металевими

Надійний і міцний – ще років 10-20 тому метал був дуже популярним і використовувався повсюдно, в тому числі і в виробництві дорожніх огороджень. Здавалося б, що може його замінити? Але в наш час металевим виробам знайшлася непогана альтернатива у вигляді виробів із пластику.

Пластикові дорожні огородження

Для початку варто трохи сказати про те, як відбувається виробництво виробів із пластику й що взагалі з себе представляє даний матеріал.

Дорожні огородження, конуси, водоналивні бар’єри на виробництві “Євро-Пласт” виготовляється з високоміцного лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ) LLDPE – синтетичного термопластичного неполярного полімеру, що належить до класу поліолефінів, який є продуктом полімеризації етилену.

Взагалі про поліетилені можна сказати що він:

Продукція з ЛПЕНЩ практично нешкідлива, не виділяє в навколишнє середовище небезпечних для життя і здоров’я людини речовини.

Дорожні огороджувальні елементи із пластику виготовляють на виробництві, де є можливість ротаційної формовки. Завдяки їй виходять суцільнолиті і дуже міцні вироби будь-яких форм, розмірів, кольорів і обсягів, з однаковою товщиною стінок.

Пластик vs метал

Для того щоб зрозуміти переваги пластикового дорожнього огородження в порівнянні з металевим, необхідно провести порівняльний аналіз.

  1. В першу чергу розглянемо колір виробів, а точніше спосіб нанесення барвника. На металеву поверхню фарба наноситься вже на готовий виріб, що не дуже добре – вже через один сезон використання, фарбу необхідно оновлювати – вона вигорає і облазить. У пластик, навпаки, фарба додається ще на етапі замішування сировини, тому вона надовго зберігає свій колір.
  2. Наступним моментом відзначимо масу, а точніше вага огороджень. Пластикові не поступаються металевим в міцності, однак при цьому на порядок легше і їх простіше монтувати без застосування спеціальної техніки.
  3. Амортизаційні характеристики і стійкість до деформації. Навіть в назві матеріалу “пластик” закладена його пластичність і стійкість до деформації. У той час як метал більш схильний до до різного роду спотворень. Хоча в момент загорянь, наприклад, металеву огорожу не змінить своєї форми, на відміну від пластику.
  4. Довговічність. Пластик відрізняється своєю довговічністю, це забезпечує йому антикорозійні якості, стійкість до гниття, фізичного стирання і захист від ультрафіолету, який є в складі пластикового сировини. Звичайно, метал також не можна назвати одноденним матеріалом, проте схильність іржі робить свою справу, поступово руйнуючи вироби з металу.
  5. Зручність користування і зберігання. Тимчасове дорожнє огородження – конуси, водоналивні бар’єри – це такий елемент, який не використовується весь час, тому зручність зберігання вкрай важливо. Пластик не боїться перепаду температур від -35 до + 60С. На нього також не робить ніякого впливу вологість, або контакт з грунтом.