Робимо дороги безпечними

Ми виробляємо міцні дорожні огородження будь-якої складності
від 250 грн лише за 3 дні

Головна

Ми виробляємо

На дорогах кожна деталь служить безпеці, адже ціна помилки – людське життя.

Дорожні знаки і розмітка – це основа руху, але їх може не вистачити, особливо на складних ділянках доріг. Тоді на допомогу приходить додаткове обладнання: спеціальні дорожні бар’єри, блоки, відбійники, обмежувачі і роздільники.

Основна мета таких вказівників – привернути увагу і спрямувати рух по потрібному напрямку, тому вони повинні бути яскравими, міцними, стійкими і довговічними. Вироби компанії «Litolan» відповідають всім цим вимогам, тому що вони створені на новітньому обладнанні за унікальними технологіями, яким немає аналогів в Україні.

Чому компанії «Litolan» варто довіряти

10
10 років
на ринку України
50
50 років термін
служби виробів
Головна - фото 7
Гарантія
12 місяців
Головна - фото 8
Вироби нетипових розмірів під замовлення
Головна - фото 9
Гнучке ціноутворення та система знижок
Головна - фото 10
Індивідуальний підхід
до кожного клієнта
Головна - фото 11
Мінімальні терміни виготовлення
Головна - фото 12
Тільки якісні матеріали

Наші задоволені клієнти – спеціалізовані комунальні служби України

Надійне дорожнє огородження вирішує безліч завдань:

 • Регулює дорожній рух під час ремонтних робіт
 • Зазначає місця аварій та інших подій
 • Попереджає про небезпечні ділянки доріг (ожеледиця, ями, відсутність каналізаційних люків)
 • Перенаправляє транспортні потоки, щоб уникнути пробок
 • Організовує безпечне рух пішоходів
 • Сприяє ефективному розподілу паркувальні місця без конфліктів
 • Позначає межі проведених заходів – навчальних, спортивних, культурно-масових
 • Вказує розмежувальні лінії, за які не можна заходити

В кінцевому підсумку, дорожні огородження компанії «Litolan» допомагає запобігти ДТП і зменшує витрати на ремонт дорожнього полотна.

Что вас интересует?

ВОДНАЛИВНІ БАР'ЄРИ

Ці вироби представляють собою мобільні дорожні огорожі. Через спеціальний заливний отвір блоки можна заповнити водою, піском – це додасть бар’єрові додаткову стійкість. Краї блоку виконані таким чином, щоб легко з’єднувати його з іншими блоками для створення міцної об’ємної конструкції.

Таке рішення дозволяє створити огорожу значної площі і забезпечити високу безпеку будь-яких будівельно-ремонтних робіт.

Виробничі потужності дозволяють виготовляти дорожні блоки різних форм в потрібному обсязі. До того ж, компанія робить бар’єри будь-яких забарвлень на вибір клієнта – це можуть бути впізнавані корпоративні кольори або просто яскраві, що притягають увагу відтінки. Дорожні блоки прекрасно виконують функції рекламних бордів або мобільних щитів з покажчиками напрямку.

Вартість одного модуля 6957 грн. Ця пропозиція напевно зацікавить покупців, які захочуть заощадити на витратах, але не на якості

ДОРОЖНІ КОНУСИ

Сигнальні конуси “Litolan” широко застосовуються для обмеження паркувальних місць, огородження автомобільних стоянок, розмітки доріг при ремонтних роботах, розмітки треків на велоперегонах, різних спортивних змагань.

Компанія виробляє стандартні конуси наступних видів:

 • Великі дорожні конуси заввишки 72 см.
 • Маленькі дорожні конуси заввишки 42 см.

І вага, і дизайн виробів вигідно відрізняють їх від продукції інших виробників. АЛЕ! Найголовніше – це якість пластика і значний вид. Конус розміром 72 см або 42 см напевно не залишиться непоміченим водіями і пішоходами. Він виключно міцний і стійкий!

БОНУС! Бічні поверхні конусів можна використовувати для назви фірми, розміщення реклами та контактів, позначення іменних паркувальних місць і будь-якої іншої інформації.

Дорожні конуси “Litolan” – якісне, практичне і недороге вирішення питань безпеки на дорогах.

Вартість однієї одиниці – від 250 грн.

ДОРОЖНІ ВІДБІЙНИКИ

Дорожні відбійники встановлюються на кордонах дорожнього полотна або на розділовій смузі для обмеження під’їзду / наїзду на перешкоду.

Сигнальні дорожні відбійники “Litolan” можна наповнити водою або сипучими матеріалами. Ці огорожі закріплюються в залежності від призначення і мети експлуатації. Для зручності установки і переміщення дані вироби комплектуються кришкою, що загвинчується.

Діаметр стандартного відбійника – 46 см, висота – 81 см.

Найвища якість за доступною вартістю вигідно відрізняє сигнальні відбійники виробництва “Litolan”.

Вартість однієї одиниці – від 1941 грн.

ДОРОЖНІ РОЗБІРНІ БАР'ЄРИ

Дорожній розбірний бар’єр використовується, як і водоналивний, як мобільне дорожнє огородження. Він дуже зручний з точки зору транспортування до місця установки, оскільки не займає багато місця при перевезеннях і має невелику вагу.

Бар’єр виконаний з ударостійкого і довговічного пластику, спеціально розробленого компанією Litolan. Особлива конструкція виробу надає йому стійкість і дозволяє протистояти сильному вітрі.

Бічні площини розбірного бар’єру прекрасно підходять для розміщення рекламної інформації.

Вартість однієї одиниці – від 6958 грн.

Вироби під замовлення

Стандартні вироби не завжди можуть задовольнити потреби клієнтів – найчастіше потрібні дорожні огородження індивідуального розміру, кольору або дизайну. Спеціально для таких покупців ми пропонуємо широкий асортимент модулів, які виготовляються за особливими запитами.

Головна - фото 36 Дорожні буфери
Головна - фото 37 Дорожні конуси
Головна - фото 38 Водоналивні бар'єри

Для замовників компанії створюються унікальні загородження за формою, кольором і розміром. Крім того, на вироби можна нанести символіку, назву фірми і інші відмітні знаки.

Міцні дорожні буфери і сигнальні конуси за оригінальними кресленнями – фахівці «Litolan» професійно здійснять запити найвимогливіших клієнтів.

У стислі терміни покупець отримає якісний готовий виріб, який буде повністю відповідати особливостям і цілям експлуатації

Вироби «Litolan» під замовлення - це:

 • Індивідуальний підхід
 • Оригінальні форма, колір, розмір
 • Високі експлуатаційні характеристики
 • Швидке і якісне виготовлення
 • Точна відповідність кресленням
 • Надійність і довговічність
 • Гарантійні зобов’язання протягом 12 місяців
 • Тривалий термін служби

Всі вироби виготовляються з високоміцного лінійного поліетилену низької щільності, який витримує високі динамічні і температурні навантаження – не розтріскується на морозі і спеці, зберігає яскравість кольору, стійкий до перепаду температур від -35 до + 60 ° С

Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни для уточнення всіх нюансів

Наші клієнти

Комунальні
служби
Дорожньо-транспортні компанії
Будівельні
компанії
Ремонтні
організації

Відгуки

Заказали в компании “Litolan” дорожные ограждения и отбойники для нужд города. Отличные цены, быстрая доставка. В эксплуатации они зарекомендовали себя превосходно, по гарантии ничего возвращать не пришлось. Все ограждения показали себя износостойкими, прочными, долговечными. Планируем расширить ассортимент заказа. Благодарим за отличную работу.
Головна - фото 39
Геннадій Матроскін,
директор, Облавтодор
Для проведения строительно-ремонтных работ нами были заказаны сигнальные ограждения, которые смогли обеспечить высокую безопасность проводимых мероприятий. По соотношению цена-качество компания “Litolan” обошла другие производственные фирмы подобного направления. Наши сотрудники высоко оценили прочность и эксплуатационные качества заградительных барьеров.
Головна - фото 40
Олександра Новикова,
директор, Інфоксводоканал
Спасибо “Litolan” за отличные сигнальные конусы, которые мы приобрели для обучения клиентов нашей автошколы. Конусы очень прочные и устойчивые, очень хорошо выдерживают наезды начинающих водителей. Обязательно купим еще для нового филиала автошколы.
Головна - фото 41
Сергій,
директор, Автошкола

Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни для уточнення всіх нюансів.

З кожним роком зростає кількість автомобілів на дорогах України. Одночасно з цим, в геометричній прогресії зростає і кількість ДТП, які відбуваються через погану якість автомагістралей, а також з-за недостатнього інформування водіїв про будь-які проблемні ділянки або роботи на дорозі. Крім цього, на небезпеку наражаються співробітники ремонтних організацій, які виконують будь-які роботи на відкритих ділянках дороги.

З метою убезпечити водіїв від аварійних ситуацій в дорозі, а також співробітників аварійно-ремонтних служб, застосовують дорожні (або бар’єрні) огорожі. Такі конструкції покликані запобігти виїзду автотранспорту за межі безпечної дороги, а також на територію, куди в’їзд тимчасово обмежений.
Також дорожню огорожу може застосовуватися в якості тимчасового роздільник і обмежувача руху на певних ділянках.

Що з себе являє дорожнє огородження

Дорожній бар’єр – це конструкція, яка виконана з міцних і надійних матеріалів, наприклад високоміцного лінійного поліетилену. Встановлюються такі обмежувачі на тих ділянках дороги, які необхідно відокремити від загальної проїжджої частини з яких-небудь причин, щоб уникнути створення аварійних або небезпечних для життя і здоров’я людини ситуацій.

Дорожні огородження в Одесі застосовують для:

 • регулювання дорожнього руху під час ремонтних робіт;
 • попередження про наявність небезпечних дорожніх ділянок;
 • перенаправлення транспортних потоків;
 • позначення місця ДТП;
 • організації безпечного руху пішоходів;
 • розподілу паркувальних місць;
 • позначення меж проведення будь-яких заходів;
 • обмеження проїзду в певну зону.

Де купити дорожні огородження

Найбільш вигідно купити дорожні огородження буде безпосередньо у виробника. Все дуже просто – відсутність різних націнок дозволяє виробничій компанії продавати свою продукцію за стартовою вартістю.

Компанія “Litolan” успішно займається виробництвом дорожніх обмежувачів протягом 10 років. Наша продукція – це ідеальне поєднання ціни та якості виробів, на які ми даємо гарантію терміном 12 місяців. Клієнтами нашої компанії є автошколи, будівельно-ремонтні організації, комунальні служби.

Обмежувачі “Litolan” легко помітити – яскраві кольори, оригінальні конструкторські рішення і світлові відбивачі успішно справляються зі своїм завданням – попередити водія про обмеження руху на конкретній ділянці.

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому до кожного йдемо назустріч. Якщо вам необхідно виготовити дорожні огородження по індивідуальних кресленнях, визначених розмірів або кольорів, то в компанії “Litolan” готові виконати ваші побажання. Також ви зможете розмістити на огорожах ту інформацію, яку вважаєте за потрібною – контактні дані, назву компанії, рекламні слогани і багато іншого.

Якщо ви вирішили купити дорожню огорожу у нас, то зробити замовлення дуже просто – зв’яжіться з менеджером по вказаному телефону або залиште письмову заявку в спеціальній формі на сайті.